fbpx

O Firmie

Poznaj lepszy sposób budowania

ATUAL to marka, która zajmuję się doradztwem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych. Posiadamy zespół specjalistów w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

Jaka jest nasza misja?

Chcemy aby państwa inwestycja była skrojona na miarę Państwa potrzeb! Doradcy ATUAL pomagają w doborze mocy instalacji fotowoltaicznej oraz w uzyskaniu korzystnego finansowania, dzięki czemu wyróżniamy się na tle konkurencji. Dbamy o doskonałą obsługę klienta, na każdym etapie współpracy, oferując wsparcie merytoryczne i techniczne. Nasz zespół każdego dnia dokłada wszelkich starań, by zadowolić naszych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę od projektu, poprzez dostarczenie urządzeń, po ich instalację, zgłoszenie do operatora oraz serwis. Na nasze panele dajemy 25 lat gwarancji!

Postaw na ATUAL

Chcemy, aby jak największa ilość osób przekonała się do tak zwanej ZIELONEJ ENERGII! W obecnych czasach wskaźniki ZATRUCIA ŚRODOWISKA są zatrważające. Możemy jeszcze wiele zmienić i uratować środowisko naturalne, dlatego propagujemy ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII jako alternatywę dla tradycyjnego zabezpieczenia energetycznego. Dążymy do tego, aby dbałość o środowisko nie była dla ludzi jedynie trendem, ale sposobem życia!

Załączniki do pobrania:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z regulaminem portalu, można to uczynić klikając w ikonę po lewej stronie.

Z informacjami na temat przetwarzania Państwa danych osobowych oraz RODO można zapoznać się poprzez kliknięcie ikony po lewej stronie. Dokładne informacje na ten temat znajdują się w części B regulaminu.

Otwarta rekrutacja na stanowiska

Jeżeli uważasz, że Twoje kwalifikacje będą dla nas przydatne, wyślij swoją aplikację oraz podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@atual.pl

Elektromonter (Elektryk)
Monter Instalacji Fotowoltaicznych
Doradca ds. Odnawialnych Źródeł Energii