fbpx

Pompy Ciepła

OSZCZĘDNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA

Pompy Ciepła
Dla Domu Od Atual

Powiedz stanowcze “STOP” stale rosnącym cenom źródeł ciepła, takich jak węgiel, drewno czy gaz. Pompa ciepła to rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią długofalowo tracić pieniędzy.

Oszędność Pieniędzy

Kilkukrotnie niższa cena grzewcza, względem tradycyjnych źródeł.

Bezobsługowość

Pompa działa stale, nie musisz matrwić się o sprawy administracyjne.

Bezpieczeństwo

Bezpieczne źródło wolne od przykrych incydentów, w odróżnieniu od gazu/drewna.

Cicha Eksploatacja

Pompy ciepła to urządzenia, które wyróżnia bezdźwięczna kultura pracy.

Nie musisz ufać nam na słowo. Zobacz nasze realizacje!

O ATUAL

Dlaczego warto
wybrać właśnie nas?

Atual to jeden z liderów branży odnawialnych źródeł energii północnej części Polski. Jako zespół specjalistów dbamy o to, aby każda nasza instalacja była dobrana na miarę potrzeb Państwa gospodarstwa domowego.

 • Szybka i solidna realizacja
 • Własne ekipy monterskie
 • Certyfikowane podzespoły
 • Gwarancja na 25 lat
 • Pomoc w uzyskaniu dotacji
 • Kompleksowa obsługa

Numer Telefonu

+48 669 590 695

&

Adres Email

biuro@atual.pl

Pompy ciepła Bydgoszcz

Rozważasz założenie pompy ciepła, a Twoim miejscem zamieszkania jest Bydgoszcz? ATUAL to lokalna firma, która świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w tym zakresie. Bez wątpienia pompy ciepła to nowoczesne technologicznie rozwiązanie, które gwarantuje spore oszczędności w Twoim budżecie. Chcesz wybrać ten sposób ogrzewania, ale nie wiesz, od czego zacząć? Jesteś w dobrym miejscu! W ATUAL przeprowadzimy Cię przez cały proces tej inwestycji. Oferujemy montaż i serwis pomp ciepła w mieście Bydgoszcz, a dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu grono naszych klientów stale rośnie.

Przekonaj się, że warto postawić na współpracę z profesjonalistami i wybierz nasze usługi. Zgłoś się do nas po bezpłatny audyt energetyczny, a my bez żadnych zobowiązań przeanalizujemy Twoją sytuację. Bydgoszcz i jej mieszkańcy docenili montaż pomp ciepła oferowany przez ATUAL – Ty także przekonaj się o naszej jakości. Zapraszamy!

ZOBACZ NASZE

Rekomendowane Produkty

OMNIA M to kompletny system do ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody z powietrzną pompą ciepła wyposażoną w sprężarkę inwerterową. Urządzenia wyróżniają się wyjątkowo atrakcyjnym stosunkiem…

Oferowany zestaw HPM.Z składający się z pompy ciepła, a także wymiennika i zbiornika buforowego, pozwala na efektywne wykorzystanie pompy ciepła wraz z dedykowanymi urządzeniami współpracującymi…

Kompleksowy montaż i serwis pomp ciepła Bydgoszcz – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy inwestycja w pompy ciepła do Twojego domu w Bydgoszczy to dobry pomysł? Jest kilka fundamentalnych przyczyn, dla których warto zdecydować się na ten sposób ogrzewania domu:

 • pompa ciepła to urządzenie wielofunkcyjne –​​​​​​​ przede wszystkim jest znana jako ogrzewanie, jednak w większości przypadków używana jest także do podgrzewania wody. Gdy do Bydgoszczy przyjdą upalne dni, niektóre pompy ciepła mają także funkcję chłodzenia.
 • jest łatwa w obsłudze i wygodna w użytkowaniu –​​​​​​​ nie wymaga żadnego paliwa do ogrzewania pomieszczeń, nie potrzeba skomplikowanej infrastruktury w domu.
 • jest ekologiczna i chroni środowisko –​​​​​​​ użytkując pompy ciepła nie przyczyniasz się do powstawania smogu w Bydgoszczy i nie emitujesz gazów cieplarnianych. Jest to neutralne środowiskowo rozwiązanie, a w połączeniu z ogniwami fotowoltaicznymi możesz dodatkowo produkować prąd, który ją zasila. Dzięki temu masz pełną niezależność energetyczną.
 • redukujesz koszty ogrzewania domu –​​​​​​​ pompa ciepła w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną umożliwia wypracowanie oszczędności nawet do kilkudziesięciu tysięcy zł.
 • możliwość otrzymania dotacji na montaż i instalację pomp ciepła w Bydgoszczy –​​​​​​​ liczne dofinansowania promujące OZE to dla Ciebie możliwość otrzymania atrakcyjnej dopłaty.

W ATUAL sprzedaż pomp ciepła to kompleksowa oferta dla Bydgoszczy, która sprawi, że przeprowadzimy Cię przez cały proces od A do Z. Skontaktuj się z nami –​​​​​​​ podpowiemy Ci, co zrobić, by osiągnąć nawet kilkadziesiąt tysięcy oszczędności na ogrzewaniu. 

Pompy ciepła Bydgoszcz –​​​​​​​ co nas wyróżnia?

ATUAL to kompleksowy montaż, instalacja i serwis pomp ciepła dla mieszkańców Bydgoszczy. Nasza oferta to:

 • bezpieczeństwo i wysoka jakość stosowanych komponentów,
 • własne ekipy monterskie o odpowiednich kwalifikacjach,
 • atrakcyjne finansowanie z oprocentowaniem 0%,
 • jesteśmy autoryzowanym partnerem takich banków jak Santander czy Credit Agricole,
 • zapewniamy szybki czas realizacji oraz błyskawiczną odpowiedź na zgłoszenia serwisowe,
 • 25 lat gwarancji na zamontowane instalacje.

Przekonaj się, że ATUAL to firma fotowoltaiczna godna zaufania. Działamy kompleksowo na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zgłoś się do nas na bezpłatny audyt i przekonaj się, że mamy odpowiednią wiedzę i kompetencje, by zdecydować się na montaż pomp ciepła w Bydgoszczy. Nasza oferta to jakościowa obsługa od projektu, poprzez montaż i instalację urządzeń po ewentualne naprawy serwisowe. ATUAL to także:

Wypracuj oszczędności i zadbaj o swoje bezpieczeństwo i niezależność energetyczną razem z nami. Zapraszamy!

Oduzależnij się od stale rosnących cen energetycznych!

Ogrzewaj swój dom z odnawialnych źródeł energii. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.