fbpx

Instalacja dla Twojego domu

Fotowoltaika dla domu to inwestycja, która interesuje coraz więcej mieszkańców Bydgoszczy. Z czego to wynika? Instalacje fotowoltaiczne doskonale sprawdzają się jako źródło zasilania energetycznego dla domów mieszkalnych. W obecnych, niestabilnych czasach energia ze słońca gwarantuje energetyczne bezpieczeństwo! Fotowoltaika dla domu w Bydgoszczy i Toruniu to sposób na uniezależnienie się od wahań cen prądu z sieci energetycznej. Jeśli chcesz, możesz sam produkować prąd i obniżyć swoje rachunki za energię do zera!

Jeśli fotowoltaika w domu to cel mieszkańcy Bydgoszczy i Torunia, to powinni sobie oni zdawać sprawę z kwestii nadwyżek energii. W przypadku, gdy domowa instalacja fotowoltaiczna wyprodukuje więcej energii, niż jest w stanie zużyć, naddatek energetyczny jest przesyłany do sieci. Właściciel paneli fotowoltaicznych dla domu może później w razie konieczności pobrać bezpłatnie do 80% oddanej wcześniej energii. System ten obowiązuje dla instalacji założonych do końca 2021 roku – inwestycje zrealizowane w kolejnych latach ma obejmować obligatoryjna sprzedaż nadwyżek operatorowi energetycznemu po średniej cenie sprzedaży energii elektrycznej na rynku energii z poprzedniego kwartału.

Aby panele fotowoltaiczne w domu mieszkańców Bydgoszczy i Torunia działały bezawaryjnie, musi dojść do odpowiedniego dostosowania parametrów do wielu warunków, w tym typu dachu, a ich montażem powinni zajmować się doświadczeni specjaliści. Niezależnie od poszycia dachowego, ATUAL dostarcza szerokiej oferty systemów fotowoltaicznych. Nasi doradcy pomagają w doborze instalacji w zależności od potrzeb Państwa gospodarstwa domowego. Fotowoltaika Bydgoszcz i panele fotowoltaiczne Toruń z ATUAL to gwarancja wieloletniego niezawodnego działania.

Solidny Montaż

ATUAL stawia na solidnych fachowców w dziedzinie instalacji PV.

Jakość i Wsparcie

W każdej chwili oferujemy wsparcie techniczne dla Naszych Klientów.

Zespół Specjalistów

Gwarantujemy najlepsze dopasowanie instalacji dla Państwa domu.

Nowatorskie Rozwiązania

Spersonalizowane i nowatorskie pomysły realizujemy z przyjemnością.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że fotowoltaika dla domu w Bydgoszczy i Toruniu wiąże się z inwestycją pieniędzy. Dokładny koszt obliczamy dla każdego klienta indywidualnie, biorąc pod uwagę zużycie energii elektrycznej oraz możliwości montażu systemu. Po podpisaniu umowy pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z programu „Mój Prąd” w wysokości 5000 zł wraz z dopełnieniem wszelkich formalności związanych z pozyskaniem funduszy. ATUAL wyróżnia się na tle konkurencji atrakcyjnymi warunkami kredytowania inwestycji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego w Bydgoszczy i Toruniu. W razie jakichkolwiek problemów, z naszymi klientami nieodpłatnie kontaktuje się profesjonalny doradca finansowy, który pomaga pozyskać środki finansowe na przejrzystych i korzystnych warunkach.

Nasi doradcy handlowi przeprowadzają nieodpłatny audyt, dzięki któremu obliczają, jaką moc powinna mieć fotowoltaika dla domu w Toruniu i Bydgoszczy, żeby była najbardziej opłacalna. Ustalają koszt instalacji i proponują różne formy finansowania inwestycji. Po podpisaniu umowy, pomagają dopełnić wszelkich formalności związanych z pozyskaniem dofinansowania z programu „Mój Prąd”. Ponadto przez cały czas są do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

Nasi klienci mogą liczyć na fachowy montaż oraz wsparcie techniczne i merytoryczne. Na panele fotowoltaiczne w domu dla mieszkańców Bydgoszczy i Torunia obowiązuje aż 25 lat gwarancji. Działamy szybko i profesjonalnie, dlatego dołącz do grona zadowolonych klientów ATUAL i skontaktuj się z naszym doradcą handlowym. Oprócz domowych instalacji fotowoltaicznych wśród naszych usług znajdują się również bezawaryjna fotowoltaika dla firmy w Bydgoszczy oraz fotowoltaika dla rolnictwa w Toruniu.