fbpx

Systemy fotowoltaiczne w rolnictwie

Postępująca mechanizacja gospodarstw rolnych i zwiększone zapotrzebowanie na energię sprawiają, że fotowoltaika dla rolnictwa w Bydgoszczy oraz w innych miastach staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Instalacja fotowoltaiczna dla rolnika to szansa na zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego gospodarstwa oraz obniżenie rachunków za prąd nawet do zera. Fotowoltaika dla rolnictwa Toruń i Bydgoszcz pozwala również na uniezależnienie się od zewnętrznych dostarczycieli energii i uniknięcie strat w przypadku awarii wywołujących przerwy w dostawie prądu.

Współcześnie bardzo istotnymi zagadnieniami jest ochrona środowiska oraz zmiany klimatyczne. Fotowoltaika w Bydgoszczy i Toruniu pozwala na wyprodukowanie czystej energii w nieszkodliwy dla planety sposób. Panele solarne to również okazja dla rolnictwa na skorzystanie z potencjału nieużytkowanych dotąd powierzchni, m.in. dachów budynków. Fotowoltaika dla rolnika nie tylko w 2021 roku, ale i w kolejnych latach będzie drogą do ekologicznego, opłacalnego gospodarstwa.

Doradcy handlowi ATUAL pomogą w odpowiednim doborze mocy instalacji fotowoltaicznej i wyborze odpowiedniego miejsca, na dachu bądź na gruncie. Pomogą w uzyskaniu dofinansowania lub wyliczą ulgę w podatku rolnym, która wynosi 25% z kosztów całej instalacji. Można ją wykorzystać w okresie 15 lat od zakupu instalacji. W naszej ofercie znajduje się nie tylko instalacja fotowoltaiczna dla rolnika, ale także fotowoltaika dla domu Toruń oraz fotowoltaika dla firmy BydgoszczZapraszamy do kontaktu z doradcą handlowym ATUAL – to nic nie kosztuje, a może przynieść ogromne korzyści!

Instalacja w Trzech Krokach

Audyt

Przeprowadzamy profesjonalny audyt na podstawie którego obliczamy zapotrzebowanie energetyczne oraz koszt inwestycji.

Realizacja

Stawiamy na solidny montaż oraz komponenty najwyższej jakości. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi kontrahentami.

Wsparcie i Serwis

Po zakończeniu inwestycji nie kończymy współpracy. Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji oferując wsparcie techniczne.

Nasz Proces

Fachowe Wsparcie
Zadowolenie Klientów
Energia ze Źródeł Odnawialnych

Co nas wyróżnia?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze systemy fotowoltaiczne wyróżniały się najlepszą jakością!

Cerytyfikowane Komponenty

Bezpieczne systemy i najwyższa jakość.

Solidny Montaż

Najlepiej wyszkoleni fachowcy.

Nowatorskie Rozwiązania

To nasza pasja i wyzwanie!

Zespół Specjalistów

Profesjonaliści z doświadczeniem.

Spersonalizowane Podejście

Instalacja skrojona na potrzeby Klienta.

Korzystne Finansowanie

Wsparcie w finansowaniu Państwa inwestycji.