fbpx

Rosnące ceny energii elektrycznej spędzają Ci sen z powiek? Fotowoltaika w Brodnicy jest świetną metodą na to, jak wyjść z tej sytuacji obronną ręką. Zwiększ swoją niezależność energetyczną i produkuj prąd we własnym zakresie. Instalacje fotowoltaiczne, które realizujemy w Brodnicy jako firma fotowoltaiczna ATUAL, pozwalają na znaczną redukcję wydatków na energię elektryczną z sieci. Co więcej, na tej inwestycji korzystasz cały czas – wyprodukowane nadwyżki energii nie są tracone, tylko przesyłane do sieci publicznej, skąd później w razie potrzeby bezpłatnie pobierzesz aż 80% z nich. System ten obowiązuje instalacje fotowoltaiczne wytworzone do końca 2021 roku – w późniejszym czasie nadwyżki będzie można sprzedawać operatorowi po średniej cenie na rynku konkurencyjnym.

Skorzystaj z naszej oferty i zyskuj na inwestycji w panele słoneczne w Brodnicy przez cały rok.

 

Bezpłatna wycena

 

Panele fotowoltaiczne Brodnica – kompleksowa realizacja

Decydując się na inwestycję w montaż paneli fotowoltaicznych, warto zlecić go profesjonalistom. W ATUAL od A do Z tworzymy efektywne instalacje fotowoltaiczne, a nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, firm, jak i właścicieli gospodarstw rolniczych.

Współpracę z klientem rozpoczynamy od audytu, który daje nam możliwość określenia zapotrzebowania energetycznego oraz ustalenia optymalnych parametrów instalacji fotowoltaicznej. Nasi doświadczeni projektanci wykorzystują pozyskane informacje do opracowania koncepcji fotowoltaiki w danym miejscu, a wykwalifikowani pracownicy realizują następnie fachowy montaż paneli fotowoltaicznych. Do tworzenia instalacji fotowoltaicznych w Brodnicy wykorzystujemy wyłącznie solidne komponenty, dzięki czemu nasze realizacje charakteryzują się niezawodnością i wydajnością.

Na każdym etapie przedsięwzięcia służymy klientom radą, odpowiadając na pytania i wyjaśniając problematyczne kwestie. Wspieramy ich również w różnego rodzaju formalnościach – zajmujemy się m.in. zgłaszaniem nowej instalacji fotowoltaicznej do wybranego operatora.

Jeśli interesuje Cię kompetentna, przyjazna obsługa inwestycji z zakresu fotowoltaiki w Bydgoszczy, Brodnicy lub innym mieście, to skontaktuj się z nami.

 

Uzyskaj dofinansowanie fotowoltaiki w Brodnicy

Dobrym sposobem na obniżenie kosztów inwestycji w instalację fotowoltaiczną są różnego rodzaju dotacje i ulgi. Jako ATUAL oferujemy pomoc w procesie ubiegania się o dofinansowanie fotowoltaiki w takich miastach jak m.in. Brodnica czy Mogilno. Wspieramy w wypełnianiu wniosków oraz formalności, dzięki czemu masz pewność, że wszystko zostanie poprawnie załatwione.

Opłacalna fotowoltaika w Toruniu lub Brodnicy to inwestycja, którą rozważasz? Zapewnij sobie jej powodzenie, sięgając po usługi profesjonalistów z ATUAL!