fbpx

Szukasz korzystnej oferty paneli fotowoltaicznych? Naszą specjalnością jest fotowoltaika dla firm i domów w Bydgoszczy. Oferujemy doradztwo i montaż instalacji fotowoltaicznych. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania. Firma fotowoltaiczna ATUAL daje na panele 25 lat gwarancji! Poznaj ofertę paneli fotowoltaicznych w Bydgoszczy.

Panele fotowoltaiczne Bydgoszcz

Współpracujemy z producentami wysokiej klasy komponentów, co gwarantuje dostarczenie paneli fotowoltaicznych najlepszej jakości. W naszej ofercie mamy najlepsze na rynku panele z krzemu monokrystalicznego. Pomagamy w doborze najkorzystniejszego pod względem mocy i opłacalności ekonomicznej rodzaju instalacji. Zbadamy zapotrzebowanie energetyczne domu lub firmy i dokonamy bezpłatnej wyceny, uwzględniając indywidualne uwagi klienta. Następnie stworzymy projekt instalacji zgodny z ustalonymi na etapie doradztwa parametrami. Dobieramy panele fotowoltaiczne z najwyższą sprawnością i żywotnością w stosunku do ceny, co przekłada się na oszczędności klienta. W Bydgoszczy gwarantujemy fachową obsługę fotowoltaiki na każdym etapie prac.

Montaż paneli fotowoltaicznych Bydgoszcz

Po dokonaniu wyboru rodzaju i mocy paneli fotowoltaicznych zapewniamy ich fachowy montaż w siedzibie kontrahenta. Nasi wykwalifikowani specjaliści dokonują instalacji z zapewnieniem wszelkich norm bezpieczeństwa, co daje gwarancję ich właściwego działania. Montaż jest szybki i bezpieczny dla budynków. Klientom zapewniamy też serwis paneli w ramach gwarancji, która dzięki certyfikowanym podzespołom wynosi aż 25 lat. Firma ATUAL gwarantuje wykonanie inwestycji na najwyższym poziomie. W imieniu klientów dokonujemy też zgłoszenia zamontowanych instalacji fotowoltaicznych do operatorów w Bydgoszczy.

Instalacja Fotowoltaiczna w Bydgoszczy

Instalacje fotowoltaiczne w Bydgoszczy wykonujemy dla firm i domów jednorodzinnych. Ich podstawową korzyścią jest zmniejszenie wydatków na energię i uniezależnienie się od jej podwyżek, zapewniające w dużym stopniu samowystarczalność energetyczną. Podstawowe korzyści dla biznesu to:

  • bezpieczeństwo energetyczne,
  • wyróżnienie się na tle konkurencji jako firma przyjazna środowisku,
  • postęp i rozwój.

Gospodarstwa domowe skorzystają z obniżenia rachunków za prąd nawet do zera, dzięki jego własnej produkcji. Domy, w których instalacje będą założone do końca 2021, mogą skorzystać potem z bezpłatnego pobrania 80% nadprodukowanej energii oddanej do sieci. Naszą ofertę paneli słonecznych znajdziesz w zakładkach fotowoltaika dla domu Bydgoszcz i fotowoltaika dla firm Bydgoszcz. Skontaktuj się z nami już dziś. .

Fotowoltaika Bydgoszcz – dofinansowanie

ATUAL pomaga w uzyskaniu dofinansowania z programu Mój Prąd wysokości 5000 zł. Firmy mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu dofinansowania i pożyczki z NFOŚiGW oraz WFOŚiGW. Jako autoryzowany partner banków wynegocjujemy korzystne warunki dla Ciebie. Dajemy też możliwość zakupu instalacji w leasing na dogodnych warunkach. Fotowoltaika w Bydgoszczy może być opłacalna!