fbpx

Szukasz skutecznych sposobów na obniżenie kosztów ponoszonych na energię elektryczną? Fotowoltaika w Grudziądzu od ATUAL to w takim razie rozwiązanie sam raz dla Ciebie! Jako uznana firma fotowoltaiczna od lat oferujemy naszym klientom wysokiej jakości usługi z zakresu projektowania i montowania instalacji solarnych. Współpracę z klientem rozpoczynamy od przeprowadzenia profesjonalnego audytu badającego zapotrzebowanie energetyczne klienta oraz optymalne parametry instalacji fotowoltaicznej. Na kolejnym etapie przygotowujemy fachowy projekt instalacji oraz przeprowadzamy montaż paneli fotowoltaicznych. Do tworzenia fotowoltaiki w Grudziądzu wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy komponenty renomowanych producentów. Po zakończeniu prac zajmujemy się zgłaszaniem powstałej instalacji fotowoltaicznej do odpowiedniego operatora.

Postaw na opłacalne instalacje fotowoltaiczne w Grudziądzu

Inwestycja w panele fotowoltaiczne w Grudziądzu stanowi szansę na produkcję energii w sposób czysty i bezemisyjny. Jest to ważny aspekt dla każdej osoby, której zależy na losie środowiska. Fotowoltaika dla firm to także okazja do kreowania pozytywnego wizerunku świadomej ekologicznie marki. Panele słoneczne umożliwiają również uniezależnienie się od wahań cen energii elektrycznej z sieci publicznej oraz ewentualnych awarii przesyłu.

Co więcej, nie ma obaw, że fotowoltaika w Grudziądzu będzie opłacalna jedynie w słoneczne dni. Instalacje fotowoltaiczne powstałe do końca 2021 roku będą objęte systemem opustów, który pozwala na bezpłatne odebranie aż 80% wyprodukowanych nadwyżek energii z sieci publicznej. Oznacza to, że w momencie, gdy produkcja energii jest zbyt niska, możesz skorzystać z nadprodukowanej wcześniej ilości. W przypadku paneli zakładanych w latach późniejszych system opustów ma być zastąpiony możliwością sprzedaży nadwyżek energii po średniej cenie sprzedaży na rynku konkurencyjnym w poprzednim kwartale. Niezależnie jednak od metody rozliczania nadwyżek, fotowoltaika w Grudziądzu z ATUAL to sposób na ulgę dla Twojego portfela!

Uzyskaj pomoc w staraniach o dofinansowanie fotowoltaiki w Grudziądzu

Jako ATUAL nie tylko tworzymy niezawodne instalacje fotowoltaiczne, ale również pomagamy klientom w staraniach o dofinansowanie fotowoltaiki w Grudziądzu. Dzięki nam będziesz mieć pewność, że wszystkie wnioski i formalności są właściwie wypełnione, a terminy dotrzymane. Dotacje do instalacji fotowoltaicznych umożliwiają ich jeszcze szybsze spłacenie się, co sprawia, że fotowoltaika dla domu, firmy lub rolnictwa w Grudziądzu okazuje się jeszcze bardziej opłacalna. Jeżeli chcesz zdecydować się na inwestycję w bezawaryjną instalację fotowoltaiczną, to zgłoś się do ekspertów z ATUAL.