fbpx

Fotowoltaika Mogilno

Fotowoltaika stanowi szansę dla osób zamieszkujących Mogilno na to, aby znacząco obniżyć wydatki ponoszone na energię elektryczną. Rosnące ceny prądu i zdarzające się raz na jakiś czas awarie przesyłu skłaniają do tego, aby poszukać alternatywnych źródeł energii. Efektywne panele fotowoltaiczne są doskonałą inwestycją, pod warunkiem, że ich montażem zajmie się doświadczona firma fotowoltaiczna.

Jako ATUAL od lat kompleksowo tworzymy instalacje fotowoltaiczne wyróżniające się wydajnością i niezawodnością. W celu odpowiedniego dopasowania fotowoltaiki do potrzeb klienta przeprowadzamy fachowy audyt – pozwala on na określenie zapotrzebowania energetycznego oraz na ustalenie właściwych parametrów instalacji solarnej. Następnie opracowujemy profesjonalny projekt i sprawnie montujemy wysokiej klasy panele słoneczne. Nasi klienci nie muszą się martwić również o nadmiar formalności, ponieważ specjaliści ATUAL zgłoszą za nich stworzoną instalację fotowoltaiczną do operatora.

 

Bezpłatna wycena

 

Panele fotowoltaiczne Mogilno – opłacalna inwestycja

Montaż paneli fotowoltaicznych w Mogilnie to znakomity sposób na produkcję czystej energii we własnym zakresie. Dzięki temu przedsięwzięciu zadbasz zarówno o środowisko, jak i swój portfel. W ATUAL kierujemy naszą ofertę do różnych grup klientów, dlatego tworzymy bezawaryjne:

  • instalacje fotowoltaiczne dla domów jednorodzinnych,
  • instalacje fotowoltaiczne dla firm,
  • instalacje fotowoltaiczne dla rolników.

Wiele osób, które interesuje fotowoltaika w Toruniu czy Mogilnie, zadaje sobie pytanie, czy jest ona opłacalna przez cały rok. Odpowiedź na nie brzmi: tak! Instalacje fotowoltaiczne stworzone do końca 2021 roku są objęte systemem umożliwiającym odebranie 80% wyprodukowanych nadwyżek energii z sieci publicznej zupełnie za darmo. Dzięki temu nawet gdy aktualnie Twoja produkcja energii będzie nieduża, to skorzystasz z wytworzonych wcześniej nadwyżek. W kolejnych latach zamiast tego rozwiązania wprowadzona zostanie możliwość sprzedaży nadprodukowanej energii po średniej cenie na rynku konkurencyjnym. W obu przypadkach zainstalowane przez nas panele fotowoltaiczne okazują się opłacalną inwestycją.

 

Fachowe wsparcie w staraniach o dofinansowanie fotowoltaiki w Mogilnie

Jeżeli chcesz, aby Twoja instalacja fotowoltaiczna zwróciła się szybciej, skorzystaj z programów ulg i dotacji. W ramach naszych usług zapewniamy klientom profesjonalną pomoc w procesie ubiegania się o dofinansowanie fotowoltaiki. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i wesprzemy w załatwianiu niezbędnych formalności.

Zaufaj ATUAL – tworzona przez nas fotowoltaika w Bydgoszczy, Mogilnie i innych miastach to prawdziwy strzał w dziesiątkę.