fbpx

Specjalnością ATUAL jest opłacalna fotowoltaika dla firm i domów jednorodzinnych w Toruniu. Nasza oferta to doradztwo, pomoc w zdobyciu dofinansowania i montaż paneli fotowoltaicznych. Na panele dajemy 25 lat gwarancji. Zapewniamy wsparcie techniczne. Sprawdź kompleksową ofertę firmy fotowoltaicznej w Toruniu.

Panele fotowoltaiczne Toruń

Naszymi dostawcami są producenci komponentów wysokiej klasy, dzięki czemu dostarczane przez nas panele fotowoltaiczne mają gwarantowaną jakość. Nasi doradcy pomagają w indywidualnym doborze najlepszej pod względem mocy i ceny instalacji. W siedzibie klienta badamy zapotrzebowanie energetyczne i uwzględniając jego uwagi, dokonujemy bezpłatnej wyceny zakupu i montażu. W oparciu o to wykonujemy projekt instalacji. Oferujemy panele z krzemu monokrystalicznego, które charakteryzują się najlepszą żywotnością i sprawnością działania w stosunku do swej ceny, co przekłada się na oszczędności. Ich działanie jest bezawaryjne i bardzo efektywne. W trosce o satysfakcję klienta zapewniamy w Toruniu kompleksową obsługę fotowoltaiki od wyboru aż po serwis.

Montaż paneli fotowoltaicznych Toruń

Po wyborze właściwej mocy i rodzaju paneli fotowoltaicznych, ATUAL dokonuje ich montażu w domu lub firmie klienta. Wykwalifikowana ekipa specjalistów zapewnia sprawność i fachowość montażu. Sam montaż jest bezpieczny dla dachów. Jego właściwe przeprowadzenie daje gwarancję bezawaryjnego działania paneli przez długie lata. Nasza firma zapewnia również pełen serwis instalacji. Certyfikowane podzespoły oraz wysoka jakość wykonania usługi, sprawiają, że gwarancja na panele wynosi aż 25 lat. Dokonujemy też zgłoszeń zamontowanych instalacji fotowoltaicznych do właściwych operatorów w Toruniu.

Instalacja Fotowoltaiczna w Toruniu

Montaż paneli fotowoltaicznych w Toruniu prowadzimy dla firm i indywidualnych odbiorców. Podstawową korzyścią z instalacji jest niezależność od podwyżek cen energii i zmniejszenie wydatków na nią. Oba te czynniki zapewniają samowystarczalność energetyczną w znacznym stopniu.

Domy prywatne korzystające z prądu własnej produkcji, mogą obniżyć rachunki za niego niemal do zera. Założenie instalacji do końca 2021 gwarantuje możliwości odzyskiwania 80% nadprodukowanej i oddanej do sieci energii. Firmy dzięki instalacjom fotowoltaicznym wyróżniają się jako przyjazne środowisku. Zapewniają też sobie bezpieczeństwo energetyczne, zapobiegając przestojom w produkcji, spowodowanym wyłączeniem prądu z sieci. Naszą ofertę znajdziesz w zakładkach fotowoltaika dla domu Toruń i fotowoltaika dla firm Toruń.

Fotowoltaika Toruń – dofinansowanie

Firma fotowoltaiczna ATUAL pomaga klientom indywidualnym we wszelkich formalnościach związanych z dofinansowaniem z programu Mój Prąd, a firmom z finansowaniem i pożyczkami z NFOŚiGW oraz WFOŚiGW. Będąc autoryzowanym partnerem banków, negocjujemy korzystne warunki kredytów dla naszych klientów. Leasingujemy też instalacje na korzystnych warunkach. Możesz mieć fotowoltaikę w opłacalnej cenie w Toruniu!