fbpx

Pompy ciepła Inowrocław to oferta oszczędnościowa dla tych, którzy patrzą w przyszłość i chcą zainwestować w ekologiczne rozwiązania na lata do swojego gospodarstwa domowego. Nieustannie rosnące ceny innych źródeł ciepła to idealna okazja do tego, aby przekonać się, że pompy ciepła to nasza przyszłość. Są one przede wszystkim bezpieczne oraz bardzo łatwe w obsłudze.

Naszym klientom oferujemy sprawny i szybki montaż pomp ciepła w Inowrocławiu. Firma fotowoltaiczna, którą prowadzimy od lat, ma za zadanie uświadamiać społeczeństwo, że żyjemy w coraz bardziej zatrutym środowisku, dlatego świadczymy usługi związane z doradztwem jak temu zapobiec, właśnie poprzez montaż pomp ciepła Inowrocław.

Jak działają pompy ciepła?

Pompy ciepła działają na zasadzie pobierania ciepła z miejsc takich jak powietrze czy gleba. Transportuje je do wewnątrz gospodarstw domowych i budynków, które zostały zaopatrzone w taką formę ogrzewania. Za pomocą pomp ciepła możliwe jest nie tylko podwyższenie temperatury w budynku, ale także przygotowanie ciepłej wody do użytku przez mieszkańców.

Przy pracy pomp ciepła kluczowy jest parametr COP, który określa proporcję między wyprowadzaną energią w postaci ciepła a doprowadzaną do niego energią elektryczną w określonych warunkach zewnętrznych. Montując pompy ciepła dla naszych klientów, zawsze dobieramy takie urządzenia, które będą ekonomiczne dla danego gospodarstwa po uwzględnieniu wszystkich czynników.

Montaż i serwis pomp ciepła Inowrocław

Nasze usługi, w tym montaż oraz serwis pomp ciepła Inowrocław oferujemy wszystkim, którzy chcą zainwestować w ekologiczną formę ogrzewania swojego domu oraz postawić na oszczędność. Bardzo ważną kwestią, która nieraz przeważyła nad decyzją, jest bezpieczeństwo użytkowania pomp ciepła. Nie zagrażają one zdrowiu, tak jak w przypadku ogrzewania gazem czy węglem, gdzie może powstać czad, a w konsekwencji zatrucie nim.

Dodatkowo świadczymy usługi związane z panelami fotowoltaicznymi. W celu zasięgnięcia więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z tematem: