fbpx

Ferroli Omnia M
- Inwerterowa powietrzna pompa ciepła

OMNIA M to kompletny system do ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody z powietrzną pompą ciepła wyposażoną w sprężarkę inwerterową. Urządzenia wyróżniają się wyjątkowo atrakcyjnym stosunkiem możliwości do ceny i są doskonałym wyborem do nowych oraz modernizowanych obiektów.

OMNIA M wyposażone są w szereg unikalnych rozwiązań przekładających się na bardzo wysoką wydajność i kulturę pracy oraz bardzo niskie koszty eksploatacyjne. Urządzenia charakteryzują się najwyższą klasą efektywności energetycznej A+++ dla temperatury zasilania 35°C oraz klasą A++ dla temperatury zasilania 55°C. Ponadto umożliwiają one przygotowanie czynnika zasilania c.o. do temperatury 65°C, a ciepłej wody użytkowej do 60°C. Oferta produktowa obejmuje 7 urządzeń w zakresie mocy 4-16 kW, ich parametry pracy stawiają je wśród najlepszych urządzeń w swojej klasie!

Pompy ciepła OMNIA M oferują ogromne możliwości przy niewielkich nakładach inwestycyjnych. Konstrukcja typu monoblock wyposażona jest w kompletny układ chłodniczy i elementy hydrauliczne niezbędne do podłączenia instalacji c.o./c.w.u. Dodatkowo posiada ona fabrycznie montowaną, elektryczną grzałkę przepływową, pełniącą rolę szczytowego źródła ciepła. Praca urządzeń możliwa jest już przy temperaturze zewnętrznej wynoszącej -25°C, a średnioroczny współczynnik efektywności energetycznej SCOP dochodzi do 5,21. Oprócz rozwiązań technicznych umożliwiających wydajną i oszczędną pracę, OMNIA M wyróżniają się niewielkim zapotrzebowaniem na miejsce i niezwykle łatwym montażem. Ale to nie wszystko! Ich moc akustyczna została zredukowana aż do poziomu 53-56 dB(A) w trybie obniżonym. OMNIA M to jedne z najcichszych powietrznych inwerterowych pomp ciepła na rynku!

Wyjątkowo Atrakcyjna

Pompy ciepła OMNIA M oferują ogromne możliwości przy niewielkich nakładach.

Kultura Ciszy

Omnia M to jedna z najcichszych urządzeń w swojej klasie!

Wysoce Efektywna

Klasa efektywności A+++ /A++
dla temperatur zasilania 35°C / 55°C

Niezawodna w Ocieplaniu

Fabrycznie montowana grzałka elektryczna (3 kw lub 9 kw).