fbpx

Promocja

O PROMOCJI

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA
BEZ VAT-u!

Najnowsza promocja w ATUAL to jedyna okazja, aby kupić wybraną instalację fotowoltaiczną taniej o wartość VAT. Kupując wybraną instalację do 10 kW zaoszczędzisz nawet 5 000 zł. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych – gospodarstw domowych oraz rolnych.

Promocja ważna do 31 maja 2021.

  • Darmowy audyt
  • Montaż w 14 dni
  • 25 lat gwarancji
  • Finansowanie od 0 zł wkładu własnego
  • Płacisz dopiero za 6 miesięcy
  • Komponenty najwyższej jakości

do 31 Maja 2021

Czas trwania promocji

W Naszej Ofercie Raty Na 0 % sposobem
na zakup instalacji fotowoltaicznej.

Oferta ograniczona czasowo. Maksymalny okres finansowania wynosi 60 miesięcy. Nasze instalacje są w pełni sprawdzone, potwierdzone licencją i ubezpieczone gwarancją aż do 25 lat!

O PROMOCJI RATY 0 %

Dlaczego Warto Skorzystać z Promocji?

Brak gotówki

to najczęstszy z powodów, dla których chcemy skorzystać z zakupów ratalnych. Rachunki za prąd są coraz wyższe. Nie musisz czekać na przypływ gotówki, a raty na 0% pozwolą na szybszy zwrot inwestycji.

Inwestycja

fotowoltaika jest inwestycją, która się zwróci się w przyszłości. Rachunki za prąd są coraz wyższe, a posiadając instalację fotowoltaiczną możemy naprawdę odciążyć swój budżet nie płacąc za energię elektryczną. Rata może mieć wysokość rachunku za prąd, ale masz pewność, że nie będziesz więcej płacić.

Zatrzymanie oszczędności

w obecnych czasach lepiej posiadać zabezpieczenie finansowe. Kupując instalację fotowoltaiczną na raty 0 % masz możliwość przeznaczenia pieniędzy na inny cel. Pamiętaj, że i tak wcześniej z budżetu domowego musiałeś wydać pieniądze na opłatę rachunku za prąd.

Okazja zakupu

promocyjne oferty pojawiają się rzadko, czasami aż żal z nich nie skorzystać. Takie oferty są ograniczone czasowo i trzeba szybko podjąć decyzję, raty 0% mogą w tym pomóc.

POPRAW JAKOŚĆ ŻYCIA

Korzystaj z odnawialnych źródeł energii

25 +

Lat Gwarancjii

100 +

Lat Oszczędności

9999 +

Darmowych kWh

24 / 7

Wsparcia

KONTAKT

Uzyskaj Darmowy Audyt

Formularz Kontaktowy

AKTUALNOŚCI

Baza Wiedzy